زیبا شیراز
۱۳٩٢/۸/۳٠
راستی می دونی ... ... نظرات() 
۱۳٩٢/۸/۳٠
حیرت انگیز اما واقعی ... نظرات() 

می خواهیم تعدادی عکس حیرت انگیز را به شما نشان دهیم که به هیچ وجه با فتوشاپ یا هر گونه برنامه ادیت تصویر ویرایش نشده اند و کاملاً واقعی هستند. شاید وقتی برای اولین بار به تصاویر نگاه کنید اصلاً باور نکنید که این تصاویر واقعی باشند اما با خواندن توضیحات نظرتان تغییر می کند.


... ادامه مطلب
۱۳٩٢/۸/۳٠
یک خواب راحت ... نظرات() 

۱۳٩٢/۸/۳٠
باز برآمد ز دل آوای من ... نظرات() 

مرحوم حاج محمدتقی، ملقب به "فصیح الملک" و متخلص به "شوریده شیرازی" از فضلا، ادبا و شعرای مشهور قرن سیزدهم هجری است که در هفت سالگی از هر دو چشم نابینا شد.

شوریده شیرازی، در قصیده سرایی، غزل، طنز و مطایبه نبوغی بسزا داشت. او به ویژه در سرودن اشعاری که متضمن کلمات عامیانه و اصطلاحات اهالی فارس است، مهارت فراوانی از خود نشان داده است. از شوریده شیرازی آثاری برجای مانده است که دیوان غزلیات، آذر، کشف المواد و نامه روشندلان از آن جمله‏اند.

"شوریده شیرازی" در سال ١٢٣۶ در شیراز متولد شد و در ٢١ مهر ١٣٠۵ درگذشت و در جوار مقبره شیخ مصلح الدین سعدی شیرازی به خاک سپرده شد.

این سخن سرای بزرگ، سروده های چندی در مکرمت حضرت احمد بن موسی شاهچراغ علیه السلام دارد که شعر زیر از آن جمله است:


... ادامه مطلب
۱۳٩٢/۸/٢٦
زن می خوام یا نمی خوام ؟ ... نظرات() 

هر وقت من یک کار خوب می کنم مامانم به من می گوید بزرگ که شدی برایت یک زن خوب می گیرم.


... ادامه مطلب
۱۳٩٢/۸/٢٠
حجاب به دو روایت ! ... نظرات() 

روایت اول نظرات فقهی و کارشناسی امام ره است که در کتابهای فقهی ایشان؛ مانند: توضیح المسائل، تحریر الوسیله، استفتائات و دیگر نوشته های ایشان قابل ملاحظه است. روایت دوم آن چیزی است که از سخنان نوه ایشان (زهرا اشراقی) برداشت می شود که به نظر تفاهمی بین این دو روایت دیده نمی شود


... ادامه مطلب
۱۳٩٢/۸/٧
موج سایبری مرگ بر امریکا ... نظرات()