من کفن به تن و تو کفن به دست

آنچه از شواهد تاریخی خوانده ایم و مشاهده می کنیم اصولاً این است که مستبدان و استعمارگران برای حکومت کردن و تحت سلطه قرار دادن سایر ملتها دست به تحریک فرقه ها و ادیان می دهند تا کشور را نا امن و سلطه خود را تثبیت کنند این دشمن فریبکار و نابکار که برای کشورهای متعدد و بعضاً بسیار ضعیف نقشه می کشد و به دنبال تضعیف آنهاست مسلماً در مقابل کشوری چون ایران که با انقلاب اسلامیش تمام قد جلو فریبکاری و دنیا خواهی آنان ایستاده بیکار ننشته اند .

ایران اسلامی کشوری شیعه نشین است که هر چند فرقه ها و ادیان دیگر هم در آن زندگی می کنند اما اکثریت شیعه بر جو و حرکت در کشور تاثیر گذار هستند ، خوب در این کشور باید چه می کردند ؟

خیلی دور نیستیم از آن زمان که آمدند وصیت نامه ، کتیبه ها وبیان  ... کوروش و اجداد ایرانی را در فروشگاهها ، نمایشگاههای بین المللی و ... رواج دادند و باعث ورود یکدفعه ای آنها به منازل و مغازه ها شدند نه برای اینکه بگویند تمدن ما ایرانیها غنی است نه برای اینکه  بگویند غیرت ایرانی این بود و آن و نه برای اینکه عزت و سربلندی ایرانیان در مقابله با ظلم را نشان دهند بلکه برای اینکه ایرانی را از اسلام جدا کنند برای اینکه ریشه مخالفت با ظلم را بزنند ایرانیت را در مقابل اسلامی بودن و مسلمان بودن قرار دادند ، اگر کسی اندیشه داشته باشد و نه ضبط کننده اندیشه ها باشد می فهمد که اسلام هر آنچه زیبایی ایرانیت است , غیرت ، اقتدار ، عزت و تمدن را داراست و آنچه از خوبی ، تمدن ایرانی ندارد اسلام آن را تکمیل کرده است و این افتخار ما ایرانی هاست که  هنگام گسترش اسلام از ورود پیشرفت و مبارزه با ظلم و اندیشه ای جدید به نام اسلام جلوگیری نکرده و بدون جنگ این دین الهی را پذیرفتیم و در جان و روان خود به گسترش آن همت ورزیدیم .

گوشهایمان باید به برخی صداها حساس باشد ، بشنود ، اندیشه کند و متعهدانه و آگاهانه جواب دهد ...

 جواب من  ، جوان ایران اسلامی به نااهلان و بی خردانی که شعار می دهند

تا دین کفن نشود ، این وطن وطن نشود

این است که :

در حمایت از ایران اسلامی

تا جان به بدن باشد این جامه کفن باشد

پس حال بیا به میدان من کفن به تن و تو کفن به دست  ....

و در آخر اگر کسی جلوی اسلام بخواهد بایستد جلوی تمام دنیایش می ایستیم .

انتها / 313

/ 2 نظر / 115 بازدید
علی بسیم

سلام دوست عزیز سایت شما را مشاهده کردم و لذت بردم ، جهت افزایش بازدید کنندگانمان و کسب امتیاز بیشتر از گوگل پیشنهاد میکنم فروشگاه مرا با عنوان فروشگاه شهر سی دی به آدرس www.shahrecdshop.ir لینک نموده و از قسمت نظرات یا تماس با ما مطلع فرمائید تا در اسرع وقت شما را لینک کنم با تشکر فراوان

حرف تو

سلام تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتان به سایت "حرف تو" " ایرانیت در مقابل اسلامیت؛ جنگ نرم دشمن " با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/20280 در این سایت انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت "حرف تو" به شما: "امام علی (علیه‌السّلام): زشت‏ترين راستگويى، تعريف انسان از خودش مى‏باشد." یا علی